Kurumsal

      

HAKKIMIZDA

1997 yılından bugüne bilişim sektöründe danışmanlık, ürün, teknik servis ve uygulama hizmeti vererek müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında gereken desteği vermekteyiz.

Tecrübemiz ve sürekli yenilenen bilgi birikimimiz ile bilişim sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Bugünlere gelirken birlikte çalıştığımız tüm Kamu, Özel sektör kuruluşları ve Tedarikçi firmalarımız ile birbirimize kattığımız değerlerin katlanarak büyümesi ve güzel işlerin devam etmesini diler teşekkürlerimizi sunarız.

 KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Bu amaçla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile kalite hedeflerimiz ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

 

Yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda PROTEK çalışanlarından da Kalite Yönetim Sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

 

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

 

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanısıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Sürekli Gelişim

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet

Standart, Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum